Fotografia

Architekti
a interiérový dizajnéri

Hlavným tromfom je vaše meno..

Sme pripravení zvážiť akékoľvek nápady bez ohľadu na ich zložitosť a nájsť najlepšie riešenie akýchkoľvek problémov, poskytnúť úplné odborné poradenstvo a vykonať všetky výpočty potrebné pre projekt. Produkt nielen predávame, ale poskytujeme komplexnú podporu pre dosiahnutie dokonalého výsledku.

Prístup k technológii skla nielenže vyrieši mnoho problémov spojených s návrhom, vykurovania a výzdobou priestorov, ale poskytne aj príležitosť vyniknúť od konkurencie.

Využívanie inovatívnych riešení v práci je jednou z podmienok úspešnej kariéry. Hlavným tromfom každého dizajnéra alebo architekta je jeho meno, ktoré má svoje tajomstvá úspechu. A jedinečné technológie, ako aj exkluzívne materiály, ktoré vám umožňujú vytvoriť maximálny komfort na území klienta, v tomto zozname rozhodne nebudú nadbytočné.

Ukážky možností implementácie našich technológií

Fotografia

Panoramatické
zasklenie

Vykurované konštrukcie budú skutočným záchrancom budov s veľmi veľkými oknami, ktoré už nebudú zdrojom mnohých problémov, ako sú prievan a efekty studeného okna. Zahrievacie plachty vám umožnia zbaviť sa týchto negatívnych momentov raz a navždy.

Fotografia

Teplé priehľadné
podlahy

Čo môže byť efektívnejšie ako pôvodné podsvietené alebo plné podlahy? Thermo Glass má vynikajúcu pevnosť, čo sa podarilo dosiahnuť vďaka špeciálnej výrobnej technológii. Preto materiál nielen urobí interiér jedinečným, ale tiež zdôrazní bezchybný vkus a postavenie majiteľa priestorov.

Fotografia

Zónovanie
priestoru

Inteligentné sklo Switch View umožňuje vo vnútri priestorov rýchlo vytvárať samostatné tematické zóny alebo zaujímavé kompozície, ktoré ho nielen správne rozdelia, ale aj ozdobia.

Máte záujem o spoluprácu s nami?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme