Fotografia

Výrobcovia
a dodávatelia okien

Príležitosť odlíšiť sa od konkurencie.. 

Pohodlie je dnes rozhodujúcim kritériom vo všetkých oblastiach života: v práci, doma, na dovolenke. A naša spoločnosť vie, ako ho vytvoriť, ako uľahčiť, zvýšiť bezpečnosť a komfort života.

Ak máte rovnaký pohľad na prácu, potom je náš návrh na spoluprácu pre vás.

Ponúkame jedinečný vývoj – skiel s elektrickým kúrením a inteligentným riešením, ktoré vašej spoločnosti umožnia dosiahnuť ďalšiu úroveň a prilákať nových zákazníkov.

Koniec koncov, moderný svet a moderné technológie diktujú módu pre použitie najnovších a ekologických výrobkov. A výrobky z „Thermo Glass“ plne zodpovedajú súčasným trendom a štandardom.

Aké vyhody zístake zo spolupráce s nami?

Fotografia

Príležitosť odlíšiť sa od konkurencie

Dnes je na trhu s oknami obrovské množstvo spoločností ponúkajúcich rovnaké služby. A trik znižovania ceny práce a výrobkov nemusí vždy fungovať.

Ponúkame vám spôsob, ako odlíšiť vašu spoločnosť od ostatných. A čo môže byť lepšie ako jedinečný produkt, o ktorý budú mať zákazníci určite záujem?

Fotografia

Školenie zadarmo

Vyškolíme našich partnerov v oblasti špecifík montáže a spojenia okien so zasklením vykurovacími a inteligentnými sklami, hovoríme o možnostiach automatizácie a riadiacich systémov a tiež vás naučíme vyberať možnosti pre rôzne typy zasklenia.

Fotografia

Flexibilné dodacie podmienky

Vďaka vlastnej výrobe sa dokážeme prispôsobiť akejkoľvek objednávke. Takto môžete upraviť načasovanie výroby sklenených jednotiek v závislosti od stanovených podmienok. Technológia bola dôkladne prepracovaná, takmer všetky výrobné fázy sú automatizované, čo zaručuje vysokú kvalitu výsledného produktu.

Máme za sebou viac ako 5 rokov práce, počas ktorých neustále zdokonaľujeme pracovné procesy a zvyšujeme svoju kvalifikáciu. Preto si môžete byť istí, že dostanete inovatívny produkt, ktorý mnohými spôsobmi prekonáva analógiu.

Máte záujem o spoluprácu s nami?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme